TÜRKÇEV ÇEVRE’NİN MEDYA VE FORMA SPONSORU OLDUĞU ŞAMPİYON TAKIM SAHAYA İNDİ

TÜRKÇEV ÇEVRE’NİN MEDYA VE FORMA SPONSORU OLDUĞU ŞAMPİYON TAKIM SAHAYA İNDİ

GÜRPINARSPOR 2022-2023 yılı İstanbul Amatör 1. Kümede Şampiyon olarak tamamladığı ligi bu sene Süper Amatörde de Şampiyon olarak taçlandırıp (BAL) Bölgesel Amatör Ligine çıkmayı hedefliyor.

1988 yılında taraftarın da desteği ile kurulan Gürpınarspor , son 2 sezonda elde ettiği başarılar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Sampiyon olunan maçta 7 bin kişilik taraftarı ile kendi liginde kırılması zor olan ve rekor denebilecek bir katılım gerçekleşmiştir. Anarşalılar adıyla takımını yalnız bırakmayan taraftar grubunun adı tarihi kaynaklara göre Gürpınar Mahallesinin Osmanlı dönemindeki ismi olan Anarşaya dayanmaktadır. Hatta Anarşa Cem Yılmaz’ın G.O.R.A filminde de geçmektedir.

2021- 2022 yılında şampiyonluğu kıl payı 1 puan ile kaçıran Gürpınarspor, Teknik Direktör Murat Akbal yönetiminde 2022- 2023 yılında Şampiyonluğunu bitime 1 hafta kala ilan ederek bu sezon Süper amatörde boy gösterecek. Geçen seneki takımına önemli transferlerinde katarak yoluna devam edecek olan Gürpınar bu sene adından haliyle söz ettirecek.

Takım Kaptanı Furkan Segmen , 2011 yılında Gürpınarspor alt yapısında takıma katıldığını oynadığı yaş gruplarında her sezonu şampiyon olarak tamamladıklarını kaydetmiştir.2017 yılında üniversiteye hazırlanmak için kısa süre ayrı kaldığı takımına 2020 yılında tekrar geri dönen Furkan Takım Kaptanlığı yaptığı kulübü ile 1 şampiyonluk daha yaşamıştır. Hayallerini gerçekleştirmek için tüm takım arkadaşları ile çok daha fazla çalışıp takımlarını üst liglere çıkartmak için mücadele ettiklerini aktarmıştır..

Gürpınarspor Başkanı Emin Cesaret ise; Başkanlığı devraldığı günden beri futbolcular ile yakından ilgilendiğini, Tüm takım ruhunu bu sayede yakaladıklarını ve bunun da şampiyonluk ile taçlandığını iletmiştir. Beylikdüzü ilçesinde bulunan tüm kulüpleri bir çatıda toplayarak Gürpınar Stadında ter dökmelerine olanak sağladığını belirtmiş, ilçede bulunan spor kulüplerinin alt yapılarında bir çok çocuğun hayallerini gerçekleştirmesi için emek harcadıklarını ve hedeflerinin Türk Milli Takımı seviyesinde sporcular yetiştirmek olduğunu aktarmıştır.

  Kemer spor organizasyonlarına hazır

Türkçev Çevre Olarak; Çevre Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri dışında Sporun ve Sporcunun da her zaman yanında olduğunu aktaran Yönetim Kurulu Başkanı Göktuğ Tahıl; Forma ve Medya sponsoru olduğu Kulübün kısa sürede şampiyonluğa erişerek Süper amatör ligde boy gösterecek olmalarından bir hayli mutlu olduklarını, Takımın 2023-2024 yılı için sahaya indiği gündede futbolcuları yalnız bırakmadığını Antreman öncesinde yapılan takım toplantısında tüm sporcuların bu sezona hazır olduklarını sadece hedefe odaklandıklarını ve bu sezonda da şampiyon olunacağına inancının tam olduğunu iletmiştir.

Spor ve sporcunun her daim yanında olduğunu belirten Türkçev, uzun vadede sadece futbolda değil, tüm spor dallarında daha aktif olarak rol alacaklarını belirtmiş şu sıralar Türkiye’nin gurur kaynağı olan filenin sultanlarına minnettar olduklarınıda ekleyerek İleride bu başarının daimi olması ve tüm branşlarda bu başarılarının devam etmesi için sponsorluk çalışmalarına devam edeceklerini iletmiştir.